ĒRGĻU Profesionālajā vidusskolā 9. novembrī notiks Atvērto durvju diena un seminārs „Ērgļu Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcas energoefektīva rekonstrukcija ar pasīvo ēku komponentiem".
Semināra pirmajā daļā, kas sāksies pulksten 14 Ērgļu Profesionālās vidusskolas telpās, gan ar dienesta viesnīcas rekonstrukciju, gan ar citiem projektiem iepazīstinās arhitekts Ervīns Krauklis. Par rekonstrukcijas projekta ieceri un plānotajiem ieguvumiem runās Ērgļu Profesionālās vidusskolas direktors Andris Spaile. Tēmu „Pasīvā māja un būvniecības prakse" iztirzās būvuzņēmēja – pilnsabiedrības „Kvadrum" – pārstāvis. Par ēku hermētiskumu pasīvajās ēkās informēs SIA „Artiva" pārstāvis Artūrs Gredzens. Vides investīciju fonda pārstāve Katrīna Vastlāve iepazīstinās visus interesentus ar pasīvajām ēkām kā ilgtspējīgas būvniecības risinājumu Eiropā. Semināra otrā daļa būs ekskursija, kad kopīgi ar direktoru Andri Spaili, arhitektu Ervīnu Kraukli un „Kvadrum" celtniekiem varēs aplūkot Ērgļu PV dienesta viesnīcā veiktos energoefektīvas rekonstrukcijas darbus.
Autore: IVETA ŠMUGĀ