27. oktobrī Rēzeknē, Robežsardzes sporta centrā, noritēja ikgadējais džiu-džitsu seminārs „Latgales Zelta rudens".
Seminārā piedalījās džiu-džitsu klubi no visas Latvijas, kā arī kaimiņi lietuvieši un igauņu džiu-džitsu federācijas pārstāvji. Madonu pārstāvēja septiņi cīnītāji ar Andreju Vītoliņu vadībā. Seminārā tika apskatītas praktiski visas tehnikas sadaļas, un trīspadsmit vadošie instruktori vadīja meistarklases par dažādām tēmām. Rīgas instruktors V. Osnačs (6. dans) vadīja meistarklasi metienu tehnikā, G. Močaļins (3. dans) vadīja Kombatan nodarbību (īso koku pielietošana pašaizsardzībā), A. Vītoliņš (3. dans) demonstrēja Tanbo džitsu (steka pielietošanu). Vienlaicīgi notika nodarbības uz trim laukumiem, kurās piedalījās simt piecdesmit sportistu. Tika apskatītas tēmas pašaizsardzībai pret uzbrukumu ar nazi un steku, ieiešana no sitienu distances metienu distancē, parteris (nevaza), brazīļu džiu-džitsu tehnikas, MMA jeb jaukto cīņu tehnikas, sāpju paņēmieni uz kājām, žņaugšanas tehnikas. Semināra noslēgumā notika eksāmens uz jostām, kurā mūsu kluba vadītājam A. Vītoliņam tika piešķirts 4. dans džiu-džitsu, sertifikāts un melna ar sarkanu josta.
Visus, kas vēlas apgūt džiu-džitsu, pašaizsardzību, kikboksu vai MMA, aicinām Saules ielā 61 (3. stāvā) uz nodarbībām (tālrunis 27532015).
Autore: KRISTĪNE LĪCĪTE
JŪLIJAS KOLMAKOVAS foto