Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Banku Madonā kļūst mazāk

Redakcija

Autors • 02.11.2012.

Burtu lielums

Vakar uz redakciju piezvanīja Roberts Driķis, kas pavēstīja ne visai patīkamu jaunumu un vaicāja, kāpēc Madonā vairs nav pieejami „GE Money Bank" pakalpojumi.

Kā pēc tam pārliecinājos arī pati, tik tiešām, šīs bankas filiāles durvis Saules ielā 17 klientiem ir slēgtas jau vairāk nekā desmit dienu. Līdzīgi kā Robertu Driķi, arī mani izbrīnīja fakts, ka filiāle tiek slēgta vienā no lielākajiem Vidzemes novadu centriem, bet tai pašā laikā klientu apkalpošanas centrs (KAC) tiek saglabāts Lubānā. Vēl lielāku neizpratni raisīja plašākas informācijas un skaidrojuma trūkums par šādām ļoti būtiskām pārmaiņām.
Tiesa, bankas mājas lapā, ja labi ieskatās, var ievērot paziņojumu par atsevišķu filiāļu slēgšanu, kur pieejamas skopas ziņas bez īpašiem skaidrojumiem un komentāriem, kaut gan īstenota visai vērienīga filiāļu un KAC slēgšana – kopš 23. oktobra tās nedarbojas ne tikai Madonā, bet vēl deviņās vietās, šim „bēdīgajam sarakstam" 30. oktobrī pievienojās vēl divi klientu apkalpošanas centri.
Neko plašāk neizdevās uzzināt, arī piezvanot uz bankas informatīvo tālruni (1878), vien to, ka tā Madonā tikusi slēgta sakarā ar filiāļu restrukturizāciju un visa informācija par slēgtās Madonas filiāles klientu saistībām nosūtīta Lubānas KAC (Kalpaka ielā 5).
Ziņa, ka Madonā, ko daudzus gadus varēja uzskatīt par sava veida banku „galvaspilsētu" (līdz „Latvijas Krājbankas" kraham bija pieejami septiņu banku pakalpojumi), kļuvis par vēl vienas bankas filiāli mazāk, neiepriecina. Nav skaidrības, kas notiks arī ar Hipotēku banku – vismaz pagaidām nav izskanējusi informācija, ka pēc tās reorganizācijas Madonā tās līdzšinējās telpās saglabāsies Attīstības bankas norēķinu centrs vai kaut kas līdzīgs. Kaut kā dīvaini sanāk, ka no Madonas daudz kas aizplūst uz citām pilsētām. Pat avīzes vairs netiek šķirotas Madonā. Arī „Stars" no „Latgales drukas" tiek vests Madonai garām uz Jēkabpili, kur, sašķirots pa pasta nodaļām, ceļo atpakaļ uz dzimto pilsētu.
Taču šonedēļ ir arī priecīga ziņa. Tā, protams, saistās ar Rīgas dinamiešu trešdienas vakarā izbraukumā gūto uzvaru pret vienu no spēcīgākajām KHL komandām – Sanktpēterburgas SKA. Latvijas hokejistiem Sanktpēterburga patiešām ir laimīga pilsēta. Reiz jau pilsētā pie Ņevas viņi šokēja Krievijas līdzjutējus, apspēlējot pasaules čempionātā šķietami neuzvaramo Krievijas izlasi. Tagad to pašu izdarīja Rīgas „Dinamo" un uzbrucējs Miks Indrašis ar liktenīgajām 8 sekundēm gan pēc spēles sākuma, gan pirms tās beigām, gūstot izšķirīgos uzvaras vārtus.


Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px