Zemkopības ministrijas reģionālajā konferencē „Esi informēts un ražo laukos", kas notiks 2. novembrī pulksten 11 Madonas kultūras namā, piedalīsies zemkopības ministre Laimdota Straujuma.
Konferences pirmajā daļā būs iespēja uzzināt un vaicāt par lauksaimnieciskās ražošanas attīstības tendencēm, atbalsta iespējām, tiešmaksājumiem un konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem, tirgus iespējām un citām aktualitātēm. Atbildes sniegs Zemkopības ministrijas pārstāvji. Interesējošos jautājumus, uz kuriem vēlaties dzirdēt atbildes konferences laikā, joprojām var sūtīt uz e-pasta adresi [email protected]. Jautājumus varēs iesniegt arī konferences laikā.
Otrajā daļā pulksten 13 paredzēts darbs grupās, pēc tam – grupu darba kopsavilkums un atbildes uz jautājumiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ