Sporta centra „Samuraji" audzēkņi ar labiem panākumiem piedalījās atklātajās Rīgas jauniešu karatē sacensībās.
21. oktobrī Rīgā notika kārtējās karatē sacensības. Tajās pulcējās aptuveni 500 sportistu no spēcīgākajiem Latvijas karatē klubiem. Visu dienu uz sešiem laukumiem ritēja spraiga cīņa par medaļām, daudzās kategorijās bija tik liels dalībnieku skaits, ka, lai izcīnītu godalgotu vietu, vajadzēja uzvarēt vismaz četrus vai piecus sāncenšus. Sporta centru „Samuraji" pārstāvēja 35 sportisti (no Madonas – 23 un no Jēkabpils –
12). Kopā izcīnījām 27 godalgotas vietas, kas ir mūsu kluba rekords.
Prieks par madoniešiem, kas ieguva pirmo vietu, viņu skaitā: Jānis Rubuls, Kristīne Vīča, Helvijs Kapaklis, Vīgants Vasilišins, Rainers Ramanis, Armands Audže, Jūlija Smirnova. Ar otro vietu lepojas Dāvis Romuls, Gintars Kopštāls, Ivo Volčoks, Ralfs Kolveits, Evelīna Bišuka un Mārcis Matīss, bet trešo – Edgars Frīdvalds un Lauris Undurs. No minētajiem sportistiem pa divām medaļām spēja izcīnīt Vīgants, Jūlija, Evelīna un Edgars.
Liels paldies mūsu sponsoriem, kuru sniegtais atbalsts deva iespēju tik daudziem sportistiem apmeklēt šīs sacensības.
Autors: ROLANDS DRUŽOKS
AUTORA foto