MURMASTIENES pamatskolā, turpinot agrāk iesākto tradīciju, nākampirmdienas rītā aizdedzinās pirmo Adventa sveci. – Tā mūsu skolā ir jau izkopta tradīcija, – vakar sacīja Murmastienes pamatskolas direktore Tāle Greine.
Gada beigās mums galvenais ir mācības, skolotāji pastiprināti strādā ar saviem audzēkņiem. Vienlaikus skolēni piedalās arī rajona mēroga konkursos "Tehnika – tas ir interesanti", "Adatiņa nav nieks" un citos pasākumos. Priecājamies, ka nesen skolas bibliotēkas vajadzībām saņēmām pilnīgi jaunu datoru.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS