Pagājušajā piektdienā, 19. oktobrī, viesos Madonā gaidījām ekonomikas ministru Danielu Pavļutu, diemžēl saistībā ar neplānotu darba grupas sanāksmi par ES fondu jautājumiem ministrs nevarēja ierasties. Madonas novadā ieradās un ar uzņēmējiem tikās Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Vilnis Ķirsis un preses sekretāre Daiga Grūbe.
Vizīte notika pēc Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un attīstības nodaļas vadītāja Romāna Hačatrjana un Reformu partijas Madonas nodaļas vadītāja Jura Jātnieka iniciatīvas, vēloties sarīkot diskusiju kopā ar reģiona uzņēmējiem par aktuālajiem Ekonomikas ministrijas kompetences jautājumiem. Tie ir ES fondu apguve, investīciju piesaiste reģioniem, industriālā politika kontekstā ar reģionu attīstību, atbalsts mazajiem un vidējiem uzņēmējiem u. c.
Pirms diskusijas Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs iepazinās ar Laimona Onzula vadītā "Kokapstrādes pakalpojumu centra" darbību Bērzaunes pagasta "Grantiņos", tikās ar SIA "Latvāņi" valdes locekli Lindu Grīnbergu, SIA "Turbo AK" valdes locekli Agitu Kalniņu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.10.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto