LAZDONAS pagastā bērnu un jauniešu centrā skolēni pulcējas, lai satiktos, interesanti pavadītu brīvo laiku, iemācītos ko jaunu, spēlētu dažādas galda spēles.
Lazdonas pagasta kultūras darba organizatore Ināra Fedotova pastāstīja: – Pagājušajā sestdienā centrā iegriezās kopā 21 bērns un jaunietis. 27. oktobrī pulksten 12 paredzēta spēļu pēcpusdiena. Pie mums tā būs pirmā reize, kad apgūsim jaunu spēli „Mankala", ko mācīs Sandra Zariņa. Ceru, ka jauniešiem būs interese apgūt jaunas spēles, kā interesanti pavadīt brīvo laiku. Plānots, ka skolēnu brīvdienu nedēļā, 1. novembrī, tiksimies pasākumā „Talantu šovs".
Autore: IVETA ŠMUGĀ