FK „Kvarcs/Madona" 13. un 14. oktobrī Rīgā LFF rīkotajās 2. līgas finālsacensībās izcīnīja 3. vietu un bronzas medaļas, otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē noslēdzot sezonu ar tik izcilu panākumu.
Sestdien un svētdien Rīgā, RTU stadionā, ar četrām finālspēlēm futbola sezonu noslēdza 2. līgas komandas: pirmais pāris „Jēkabpils" – „Kvarcs/Madona", otrais „Kuldīga" – „Ozolnieki". Kaut gan madonieši pirmie guva vārtus (Gints), tomēr spēle tika zaudēta (1 : 3). Otrajā spēlē „Kuldīga" diezgan pārliecinoši ar 3 : 0 pieveica „Ozolniekus". Svētdien spēlē par 3. vietu „Kvarcs/Madona" ar 2 : 0 uzvarēja „Ozolniekus" (pagājušajā sezonā tieši šai komandai pusfinālā zaudējām pēcspēles metienos un netikām uz finālspēlēm) un izcīnīja bronzas medaļas.
Spēle bija ļoti saspringta, pirmajā puslaikā – 0 : 0. Likās jau, ka būs atkal pēcspēles metienu sērija, bet otrā puslaika beigās madoniešiem izdevās realizēt savus daudzos vārtu gūšanas momentus – divas reizes veiksmīgs izrādījās Emīls.
Par 1. vietu ļoti dramatiskā spēlē (no 3 : 1) jēkabpilieši tomēr pašā mača galotnē ar 3 : 4 piekāpās „Kuldīgai".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.10.2012.
Autore: ANNA IKAUNIECE,
FK „Kvarcs/Madona" menedžere