Ērgļu slimnīcā šoruden beidzot atrisinājies jautājums par automašīnu novietošanu.
– Nereti bija situācijas, kad slimnīcas apmeklētāju automašīnas traucēja neatliekamās medicīniskās palīdzības transportam, jo ne visi vēlējās savus braucamrīkus novietot stāvvietā pāri ceļam. Nojaucot vecās slimnīcas ēku, atbrīvojās teritorija, kurā kopīgi ar novada pašvaldības arhitekti Līgu Gedrovicu izplānojām stāvlaukumu, gājēju celiņus, pieeju bijušās bērnu konsultācijas otrajām ieejas durvīm. Stāvlaukuma izbūves darbi tika uzticēti SIA „HETA būve", tās darbu bijām novērtējuši dažādos objektos Madonas pilsētā. Stāvlaukums šobrīd jau ir kārtībā, palikusi vien zaļās zonas labiekārtošana, taču lietainais rudens traucē darbus pabeigt līdz galam. Tomēr ceram, ka uznāks sals un melnzemi varēs uzvest, – stāsta Ērgļu pašvaldības SIA „Ērgļu slimnīca" valdes priekšsēdētāja Aina Braķe. – Gandarī, ka pašlaik veicamos darbus izdevās apvienot ar jau agrāk padarīto, tajā skaitā ambulatorās aprūpes ēkas otra ieejas mezgla ierīkošanu un izveidoto šīs pašas ēkas lietusūdeņu kanalizācijas sistēmu (darbi veikti ERAF projektu ietvaros), un notiek arī darbi, kas bija plānoti tikai 2013. gadā (elektroapgādes un āra apgaismojuma renovācija). Protams, darāmā vēl daudz – gan laukumu nolīdzināšana un zālāja ierīkošana, gan bruģējuma pabeigšana, bet tas notiks pēc elektrodarbu pabeigšanas.
Autore: BAIBA MIGLONE