Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Slimnīcai izveidots savs stāvlaukums

Redakcija

Autors • 16.10.2012.

Burtu lielums

Ērgļu slimnīcā šoruden beidzot atrisinājies jautājums par automašīnu novietošanu.

– Nereti bija situācijas, kad slimnīcas apmeklētāju automašīnas traucēja neatliekamās medicīniskās palīdzības transportam, jo ne visi vēlējās savus braucamrīkus novietot stāvvietā pāri ceļam. Nojaucot vecās slimnīcas ēku, atbrīvojās teritorija, kurā kopīgi ar novada pašvaldības arhitekti Līgu Gedrovicu izplānojām stāvlaukumu, gājēju celiņus, pieeju bijušās bērnu konsultācijas otrajām ieejas durvīm. Stāvlaukuma izbūves darbi tika uzticēti SIA „HETA būve", tās darbu bijām novērtējuši dažādos objektos Madonas pilsētā. Stāvlaukums šobrīd jau ir kārtībā, palikusi vien zaļās zonas labiekārtošana, taču lietainais rudens traucē darbus pabeigt līdz galam. Tomēr ceram, ka uznāks sals un melnzemi varēs uzvest, – stāsta Ērgļu pašvaldības SIA „Ērgļu slimnīca" valdes priekšsēdētāja Aina Braķe. – Gandarī, ka pašlaik veicamos darbus izdevās apvienot ar jau agrāk padarīto, tajā skaitā ambulatorās aprūpes ēkas otra ieejas mezgla ierīkošanu un izveidoto šīs pašas ēkas lietusūdeņu kanalizācijas sistēmu (darbi veikti ERAF projektu ietvaros), un notiek arī darbi, kas bija plānoti tikai 2013. gadā (elektroapgādes un āra apgaismojuma renovācija). Protams, darāmā vēl daudz – gan laukumu nolīdzināšana un zālāja ierīkošana, gan bruģējuma pabeigšana, bet tas notiks pēc elektrodarbu pabeigšanas.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px