Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pasildīsimies rudens piesaulītē

Redakcija

Autors • 16.10.2012.

Burtu lielums

Krāsainās koku lapas pamazām nokrīt, vēji aizpūš saulītes silto starojumu – ir rudens laiks… arī pārdomu un izvērtēšanas laiks. Vai dzīves pūrā ir veseli graudi, vai tikai pelavas vien…

Katra diena sākas ar rītu, ar apjausmu, ka esmu, ka dzīvoju, ar apziņu, ka esmu vajadzīgs un kādam varu palīdzēt. Varbūt tikai ar labu vārdu, ar smaidu vai siltu cimdu pāri. Arī tas ir daudz un dara prieku kā saņēmējam, tā devējam. Tā ir nezūdoša bagātība, kas nav sverama un mērāma.
Mūsu kopā sanākšana šajās rudens dienās līdzinās sentēvu vakarēšanai, kad dvēseliski tuvie cilvēki dalījās savās domās un redzējumos, paturot prātā dzīves vērtības.
Dzīve nemīl tukšumu. Ja zūd mūsu latviskās pamatvērtības, to vietā nāk citi tikumi (vai netikumi), bieži vien ne tie labākie un ne latviešu tautai piederīgākie.
Ar apziņu, ka mūsu pūralāde vēl nav iztukšota, satiksimies savā „Pīlādzītī" 19. oktobrī pulksten 13 Parka ielā 4. Pavērsim pelēkajam mākonim maliņu, lai iespīd gaisma un saulīte, kura mirdz mūsu bērnu un mazbērnu acīs un sirsniņās, brīdi pasildīsimies labestības dāvinātajā gaisotnē, jo pie mums ar sveicienu vecajiem ļaudīm ciemos nāks PII „Priedīte" mazie saulstariņi. Bet firmas „Lafiko" pārstāves informēs par saviem piedāvātajiem pakalpojumiem. Sagaidīsim!

Madonas pilsētas
pensionāru biedrība
un klubiņa „Pīlādzītis"
vadītāja MARIJA LAPSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px