Madonas BJSS basketbola nodaļa, veiksmīgi sadarbojoties ar Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta skolotāju Elitu un klašu audzinātājām, 9. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā organizēja sportisku akciju 1.-2. klašu skolēniem „Basketbols aicina".
Pagājušajā un aizpagājušajā gadā šādu akciju pie mums, Madonā, veica Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līga (SJBL). Raugoties uz pērnajām sezonām, to veiksmīgu rezultātu, arī šogad nolēmām pašu spēkiem to paveikt.
Akcijas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un popularizēt basketbolu. 9. oktobrī mūsu sporta centrā bija ieradušies aptuveni 100 1.-2. klašu skolēnu – gan meitenes, gan zēni – no Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Ērgļu vidusskolas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.10.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto