Noslēdzies Madonas novada čempionāts minifutbolā (7 x 7). Kā pēdējos gados ierasts, arī šogad pirmās divas vietas izšķīrās pēdējā spēlē 7. oktobrī un būtībā arī pēdējā minūtē.
Sestdien un svētdien pilsētas stadionā tika aizvadītas pēdējās spēles. Šogad čempionātā startēja 10 komandas, bet finišu sasniedza septiņas: „Kvarcs", „LLA", „Igauņi", „Palejas", „Aizpurve", „Kvartālisti", „Lubāna".
Finišā mazliet neveicās jeb pietrūka meistarības „Igauņu" puišiem, kas ar 33 punktiem izcīnīja bronzas medaļas. Jaunie „Paleju" futbolisti ar 29 punktiem palika ceturtie, bet bija vienīgā komanda, kura atņēma punktus visām trim medaļniecēm. Par čempiona titulu spraiga cīņa ritēja starp „LLA" un „Kvarca" komandām – abām 37 punkti, savstarpējās abas spēles noslēdzās 0 : 0, arī uzvaru skaits vienāds. Tikai pateicoties labākai vārtu attiecībai („Kvarcam" – 41 : 9; „LLA" – 34 : 11), čempiona titulu izcīnīja „Kvarca" futbolisti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.10.2012.
Autore: ANNA IKAUNIECE,
čempionāta organizatore
MĀRA GAILUMA foto