Latvijas biatlona izlases dalībnieki, Madonas, Alūksnes, Cēsu, Daugavpils, Talsu, Pļaviņu, Aglonas sportisti pagājušās nedēļas nogalē "Smeceres silā" samēroja spēkus sprinta distancē ar rolleriem un masu startā, skrienot krosu.
Līdz ar Latvijas čempionāta 2. kārtu vasaras biatlonā, kas 6. un 7. oktobrī norisinājās sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", beidzies biatlonistu vasaras posms. Ja vien būs sniegs, Ziemassvētku balvas izcīņa būs nākamās sacensības, kur varēs piedalīties jau slēpojot.
Uh! Skriet ir daudz grūtāk nekā slēpot! Labāk 10 kilometru slēpotu, nekā 5 kilometrus skrietu! Ne viens vien skrienot ir domājis par to, kā būtu labāk un ātrāk. Protams, rollerslēpošanā arī ir regulāri jātrenējas, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Biatlons pārsvarā saistās ar slēpošanu un pieder pie ziemas sporta veidiem. Gan jau ziemā redzēs, kā sportisti būs trenējušies vasarā, ieskaitot piedalīšanos vasaras biatlona sacensībās, kad slēpošanas vietā ir kross vai rollerslēpošana.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.10.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto