27. novembra vakarā Madonas rajona bibliotēkas lasītavā notika tikšanās ar žurnāla „Vides Vēstis" galveno redaktori Anitru Toomu (attēlā) un Energoefektivitātes centra vadītāju Birutu Ģirni.
Jūnijā žurnāls „Vides Vēstis" atzīmēja 100. numura iznākšanu un 10 gadu kopš pastāvēšanas sākuma. Redaktore Anitra Tooma uzsvēra, ka izdevums drukāts uz videi draudzīga papīra, redakcijas kolektīvs ir kā liela ģimene, kas domāšanā un rīcībā ir izteikti zaļi.
Tikšanās otrajā daļā auditorija uzklausīja Energoefektivitātes centra vadītājas Birutas Ģirnes stāstījumu par to, kā dzīvot labāk, bet tērēt mazāk – kā ar minimāliem līdzekļiem gūt maksimālu komfortu sadzīvē. Pasākumā piedalījās interesenti no Madonas, bet tālākie klausītāji bija ieradušies no Varakļāniem. Tikšanos atbalstīja Madonas pilsētas dome un ESIA, jo arī Eiropas Savienības politikā šogad prioritāte ir enerģijas taupīšana.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto