ARONAS pagasta Lauteres kultūras namā šosestdien, 13. oktobrī, uz rudens balli "Satiksimies mēs no jauna, kā pirms gadiem "Viesienā…" aicina visus tos, kuri kādreiz strādājuši saimniecībā "Viesiena", arī viņu bērnus, kas nemaz nezina, kā bija kolhozu un sovhozu laikos.
Par pasākumu ar groziņiem, balli un grupas "Galaktika" mūziku stāsta Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule: – Nesen līdzīga satikšanās notika tiem, kuru darba mūžs ir saistīts ar meliorāciju, jo Kusu taču mēdz dēvēt par melioratoru ciematu. Tagad kārta satikties tiem, kuru darbs tika veltīts kopsaimniecībai "Viesiena". Mūsu vecākā paaudze bieži vien sarunās atceras, kā kādreiz bija "Viesienas" fermās, kā sacentās slaucējas un mehanizatori, kādi dubļi ir izbristi, kādi apbalvojumi saņemti, kā dzīvi virzīja piecgades plāni un ko tikai gudras galvas neizdomāja.
Autore: IVETA ŠMUGĀ