Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Kusa-1” lieliski startē Polijā

Redakcija

Autors • 09.10.2012.

„Kusa-1” lieliski startē Polijā
Burtu lielums

Ar lielisku panākumu – 3. vietu, piemiņas kausiem, diplomiem un medaļām – mājās no Eiropas velodrošības finālsacensībām atgriezusies Kusas pamatskolas komanda „Kusa-1", kas pārstāvēja Latviju Polijas pilsētā Bochnijā.

Sīvā konkurencē ar 20 valstu labākajām komandām Kusas skolēni palika nepārspēti velosipēdu praktiskajā vadīšanā un parādīja teicamas zināšanas un komandas sadarbības prasmes teorētiskajos pārbaudījumos. Kopvērtējumā labāko punktu summu savāca Čehijas komanda, kas mūsējos apsteidza par 10 punktiem. Jāatzīmē, ka šīs tradicionālās sacensības šogad notika jau 27. gadu, bet pirmo reizi Latvijas izlasi pilnībā veidoja vienas skolas komanda: Sintija Valdberga, Monika Baduna, Ainārs Breidaks un Emīls Sīmanis. Kusas pamatskola pēdējos trīs gados pēc kārtas ir uzvarējusi Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma finālsacensībās, tāpēc gods pārstāvēt valsti ir nopelnīts cītīgā treniņu un sacensību darbā. Kā pēc sacensībām izteicās komandas dalībnieki, veiksmīgais starts Latvijas izlases formastērpā sniedzis neaizmirstamas emocijas un gandarījumu.

Autors: AGRIS SĀRS, treneris

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px