Pirms dažiem gadiem aktuāla bija akcija „Nemēslo mežā!", kas meža piegānītājus pielīdzināja cūkām. Pēdējā laikā līdzīga akcija, šķiet, būtu jārīko arī attiecībā uz pilsētu.
Pirms divām dienām par to, ka ne visi ir sapratuši atkritumu apsaimniekošanas principu, pārliecinājās SIA „Madonas slimnīca" personāls. Pirmdienas rītā slimnīcas konteineri bija pārpildīti ar dažādiem iekšdarbu būvmateriāliem –
ģipškartonu, flīzēm utt., kā arī salūzušu sadzīves tehniku – veļas mašīnu un putekļsūcēju. SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars noraidīja iespēju, ka minētie atkritumi konteineros varēja nonākt no pašas slimnīcas, jo būvdarbi tajā jau pirms laba laika noslēgušies. Kaut arī netālu no konteineriem uzstādīta videonovērošanas kamera, šoreiz vainīgos ar tās palīdzību noteikt neizdosies, jo kameras skatu aizsedza koka zari, taču pēc šī gadījuma videokamera tiks pārvietota.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.10.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
SIA „Madonas slimnīca" foto