Ziemeļaustrumu futbola līgas veterānu telpu futbola čempionāta pirmais sabraukums notika Madonā. Diemžēl sacensību saimnieki bija pārāk viesmīlīgi un abās spēlēs uzvaru atdeva viesiem.
Pirmajā spēlē madoniešiem ar rezultātu 0 : 3 nācās atzīt "Aizkraukles" pārākumu, bet otrajā spēlē – zaudējums "Ādažiem" (1 : 2). Vienīgos vārtus guva Sergejs Červjakovs. Citu spēļu rezultāti ir šādi: Gulbene – Alūksne 4 : 3, Ādaži – Priekuļi 2 : 2, Valmieras SŠR – Aizkraukle 5 : 3, Dzērbene – Gulbene 6 : 4, Priekuļi – Dzērbene 3 : 2, Valmieras SŠR – Alūksne 5 : 3.
Nākamais sabraukums notiks 9. decembrī Jaunpiebalgā, kur madonieši spēlēs ar Priekuļu un Dzērbenes komandu.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS