Pirmo no divām šīs sezonas savstarpējām regulārā 1. līgas čempionāta spēlēm Madonas sporta centrā pagājušajā sestdienā aizvadīja abas Madonas novada florbola komandas – FK „Madona" un FK „Kalsnava".
Spēles sākumā kalsnaviešiem vēl izdevās neitralizēt starpsezonā krietnu pastiprinājumu guvušo FK „Madona", taču spēles turpmākā gaita liecināja, ka par uzvaru viesiem cīnīties būs neiespējami, jo pretim četrām spēlētāju maiņām FK „Kalsnava" spēja pretim likt vien divas ar pusi. Bija redzams, ka spēles beigās daudzi spēlētāji ir noguruši, un tas rezultējās vārtu zaudējumos. Spēles rezultāts – 16 : 2.
Kā jau varēja prognozēt, lielāko vārtu un piespēļu birumu nodrošināja Rēzeknes leģionāri, no kuriem dažiem tā bija atgriešanās Madonas komandā, bet citi uz sporta centra dēļiem kāpa pirmo reizi. Ar trim gūtiem vārtiem un trim piespēlēm FK „Madona" rindās par labāko spēlētāju tika atzīts Andrejs Cvetkovs. Četri vārti un viena piespēle bija Mārtiņa Zaikovska kontā, bet pie diviem gūtiem vārtiem un divām piespēlēm tika pagājušās sezonas labākais snaiperis Aleksandrs Grehovs. Rihardam Dainim 2 + 1, komandas kapteinim Edgaram Gailumam 1 + 1, pa vārtiem spēlē guva arī Andis Stafeckis, Didzis Dumbergs, Maksims Terehovs un bijušais FK „Kalsnava" spēlētājs Matīss Budovskis, bet divas rezultatīvas piespēles atdeva Gatis Gailums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.10.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto