Madonas skvoša spēlētāji pieņēma "Ventspils naftas" uzaicinājumu un izaicinājumu piedalīties lielā kausa izcīņā.
Spēles notika 29. septembrī Rīgā, Zelta boulinga un skvoša centrā. Skvoša turnīrs "VN izaicinājuma kauss" notika jau otro gadu. Latvijā šis ir vienīgais skvoša komandu turnīrs uzņēmumiem.
No Madonas tika pieteiktas divas komandas – "Aiviekstes Energobūvnieks" un "Rudzons".
16 komandu konkurencē no Madonas komandām vistuvāk uzvarai nokļuva Māris Kalniņš un šīs informācijas autors Voldemārs Svilāns – komanda "Rudzons", savā apakšgrupā uzveicot "Ventspils naftas" komandu un kopvērtējumā izcīnot augsto 4. vietu. "Aiviekstes Energobūvnieka" pārstāvji – Liene Rieba un Jānis Lapiņš – dalīja
5.-8. vietu.
Autors: VOLDEMĀRS SVILĀNS,
komandas "Rudzons"
dalībnieks
Foto no pasākuma