Kārtējās sacensības Viļānos pulcēja trīs desmitus dambretistu. Tā kā tās bija veltītas Viļānu vidusskolas dambretes pulciņa darbības 13. gadadienai, dalībnieku vidū pārsvarā bija skolēni, arī no Rēzeknes pilsētas.
Madonas reģions gan bija pārstāvēts tikai pieaugušo konkurencē, kur arī tika izcīnītas medaļas. Dāmu konkurencē pie zelta medaļas tika rēzekniete Vija Ritiņa (dzimusi Priedniece, Degumniekos). Sudraba medaļu izcīnīja Marita Mozais (Degumnieki), atstājot trešajā vietā viļānieti Broņislavu Puduli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.09.2012.
Autors: M. VĪRS