Iepriekš jau informējām par bēdīgo situāciju, kad tiešie atbildīgie par ikviena iedzīvotāja drošību nesaņem pilnīgu atbalstu no Iekšlietu ministrijas finanšu trūkuma dēļ. Līdz ar to arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas daļa pavasarī vērsās pie Madonas novada pašvaldības domes ar lūgumu piešķirt līdzekļus dušas telpu remontam.
Deputāti iesniegumu atbalstīja, piešķirot finansējumu celtniecības materiālu iegādei. Madonas ugunsdzēsēju-glābēju vidū atradās gana prasmīgi meistari, kas pa vasaru saveda kārtībā dušas telpu.
– Iepriekšējās dušas bija ļoti vecas, nolietojušās, bija problēmas ar kanalizāciju, pagrabs bieži applūda. Pagrabā un dušās būtībā nekas nebija darīts kopš ēkas uzcelšanas. Saņēmām finansējumu, sapirkām materiālus un pašu spēkiem veicām remontu. Līdz ar to tagad darbinieki jau var apmeklēt normāli strādājošas dušas. Par to lielu paldies sakām Madonas novada pašvaldības domei un tās priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram, – pateicās VUGD Madonas daļas komandieris Gints Ilva.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.09.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto