Parīt, 29. novembrī, pulksten 13 notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, „Staru" informē vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Gatavojoties kārtējai domes sēdei, pagājušajā nedēļā notika domes finanšu un attīstības komitejas sēde, kurā deputāti izskatīja vairāk nekā 10 dažādu jautājumu – par adreses piešķiršanu nekustamajiem īpašumiem, par zemes ierīcības projektu izstrādi, par dzīvojamās ēkas Madonā, Lazdonas ielā 24, iegādi, par Madonas pilsētas sociālā dienesta nolikumu, par papildu līdzekļu iedalīšanu PII „Saulīte" fasādes apgaismojumam un ERAF projekta „Madonas izglītības un kultūras iestāžu ēku energoefektivitātes paaugstināšana" realizācijai, par Madonas pilsētas autobusu maršrutiem, kā arī citus. Galīgais lēmums šajos un citos jautājumos tiks pieņemts domes sēdē.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA