Komanda „Saikava-1" 9. septembrī sekmīgi piedalījās jaunās sezonas atklāšanas sacensībās – Ivana Volosanova sveikšanā jubilejā un viņa ceļojošā kausa izcīņā.
Kaut informācijā (5. septembra „Starā") par komandas „Saikava-1" panākumiem 4. dambretes festivālā „Šulmaņu pirtsstūris" beidzamajā rindkopā redakcijas kļūdas dēļ varēja saprast, ka madonieši jau piedalījušies, nevis gatavojas doties uz Ivana Volosanova kausa izcīņu, un radās pat problēmas, noorganizējot pienācīgu atsaucību sezonas ievadmačiem Viļānos.
Uz turnīru Viļānos komandu „Saikava-1", kas intensīvi gatavojas sekmīgi pārstāvēt novadu republikas komandu čempionātā, kas šogad notiks valsts svētku priekšvakarā – 17. novembrī, tomēr izdevās nokomplektēt pilnā sastāvā (Aivars Briedis, Mārtiņš Šulmanis, Valdis Mass, Aina Ivanova). Sacensībās vēl piedalījās „Saikava-2" pārstāvis Mārtiņš Grigalka, Degumnieku pārstāve Marita Mozais, kā arī dambretisti no Viļānu pilsētas, novada, Rēzeknes pilsētas un Varakļānu pilsētas vecmeistars Zenons Zeimuls – gandrīz divi desmiti dambretistu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.09.2012.
Autors: M. VĪRS