Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām šogad 28. septembrī visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, piedalīties konkursos, semināros, prezentācijās un tikties klātienē ar valsts pārvaldē strādājošajiem.
Pasākuma programma ir īpaši pārdomāta, lai parādītu gan iestādes ikdienas darbu, gan ļautu iepazīt tās no cita – radošāka – skatpunkta. Turklāt šogad ir daudz iespēju apmeklēt iestādes reģionos, ne tikai galvaspilsētā.
Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane rosina: – Aicinu ikvienu skolu izmantot iespēju Atvērto durvju dienā doties iepazīt valsts pārvaldi. Tās seja nav pelēka un birokrātiska, bet gan atvērta, radoša un pretimnākoša. Ik gadu rīkotā pasākuma mērķis ir veicināt izpratni par valsts pārvaldes darbību, iepazīstināt ar valsts sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt sabiedrības iesaistīšanos un līdzdalību lēmumu pieņemšanā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.09.2012.
Autore: AIBA MIGLONE