Pagājis saldi smaržojošo liepziedu un zemeņu laiks. Rudenim vārti vaļā! Pa tiem ienāk piesātinātie rudens aromāti un krāsas. Saulē gozējas košās pīlādžogu krelles, mežmalā sacerojuši sārti violetie viršu cekuli. Daba ne tikai aicina iepazīt rudens bagāto devumu, bet arī dāsni mūs apdāvina ar savām veltēm visdažādākajos veidos – ogām, sēnēm…
Bet mūsu dārzos un mazdārziņos aug tik daudz dažādu veselīgu un gardu kārumu. Tas viss ir ar gudru prātu un čaklām rokām sarūpēts. Mūsu paaudzes cilvēki nedzīvo vienai dienai, bet prot parūpēties arī par nākamajām.
Esmu pārliecinājusies, ka katrai (katram) no mums pūrā ir kāda pašam vien zināma, pārbaudīta rudens gardumu pagatavošanas māka – vai tā būtu tūlītējai lietošanai, vai arī ziemai sagatavotā maltīte.
Dalīsimies savās dzīves gājumā uzkrātajās zināšanās un pieredzē 21. septembrī pulksten 13 Parka ielā 4, sanākot kopā savā klubiņā „Pīlādzītis".
Paņemiet līdzi vien nelielu trauciņu ar kādu rudens gardumiņu, klāt pieliekot sastāva un gatavošanas aprakstu. To tad arī pavairosim un savstarpēji padalīsimies.
Vēl un vēlreiz pārliecināsimies, ka mēs varam, protam un strādājam!
Tālrunis uzziņām – pensionāru biedrībā 64822579 (otrdienās un piektdienās no pulksten 10 līdz 13) un 64823595; 25995625.
Uz satikšanos!
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa „Pīlādzītis" vadītāja