„Lattelecom" sociālā projekta „Pieslēdzies, Latvija!" bezmaksas datorapmācībām kopš maija pieteikušies jau 4500 seniori, savukārt apmācības līdz šim apmeklējuši 2700 seniori visā Latvijā.
„Līdz šim saņemtās senioru atsauksmes viennozīmīgi apliecina projekta nepieciešamību – 90% apmācības vērtē kā interesantas un noderīgas, turklāt 85% vēlētos turpināt apgūt datorzinības, savukārt 99% pozitīvi novērtē pasniedzēju profesionalitāti un atsaucību. Jāpiebilst, ka skolotāju iesaiste šogad bija iespējama, pateicoties gan viņu pašu iniciatīvai, gan ministriju, pašvaldību un skolu atbalstam. Projektu noteikti turpināsim arī nākamgad, jo 21. gadsimta tehnoloģiju apguvei ir neatsverama loma sociālās atstumtības mazināšanā," uzsver „Lattelecom" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.09.2012.
Autore: BAIBA MIGLONE