8. septembrī Priekuļu biatlona bāzē notika slēpošanas un biatlona kluba balvas izcīņas sacensības vasaras biatlonā. Priekuļos startēja 20 biatlonistu no Madonas, kas sacentās ar Cēsu, Alūksnes, Daugavpils un Otepē (Igaunijas) biatlonistiem.
Vecāko grupu censoņi sacentās klasiskajā biatlonā uz rolleriem. Apvienotajā A, B un sieviešu, junioru grupā 6. vieta – Daijai Līvai Aivarei, bet vīriešu – junioru grupā 6. vieta – Mārtiņam Indriksonam. Jaunākās grupas sacentās masu startā ar skriešanu. Zēnu grupā 1. vietu un zelta medaļu izcīnīja Kristaps Stabiņš, 5. vietā – Anrijs Pušņakovs, 8. vietā – Jēkabs Putniņš. Meitenēm ļoti sīvā cīņā 3. vieta un bronzas medaļa – Agnijai Naglei, 4. vieta – Karīnai Narkovskai, 6., 7., 8. vieta – attiecīgi Kimai Krūmiņai, Danai Naglei un Līvai Šahno.
Sacensību noslēgumā visi pārbaudīja spējas dueļu šaušanā. Par uzvarētāju kļuva Anrijs Pušņakovs. Finālā cīnījās Karīna Narkovska, bet palika otrā.
Priekuļos sacensības noslēgušās. Medaļas sadalītas, dalībnieki gandarīti.
Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils" 15. un 16. septembrī notiks Lietuvas atklātais čempionāts vasaras biatlonā. 15. septembrī – starts pulksten 16 (sprints uz rolleriem), 16. septembrī – pulksten 11 (masu starts uz rolleriem).
Madonas BJSS biatlona nodaļas treneri – Una Arama, Arnis Šmugais un Aira Bērziņa – aicina sportot gribētājus (1.- 4. klase) „Smeceres sila" bāzē apgūt biatlona prasmes. Nodarbības – pirmdienās, trešdienās, piektdienās (jums vēlamajā laikā, no pulksten 15).
Sīkāka informācija – pa tālruni 26833770 (Una).
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja, trenere