Līdzīgi kā pirms pāris gadiem, kad Madonas pilsētas svētku laikā daudzdzīvokļu māju pagalmā iebrauca pūtēju orķestris un madoniešus viņu dzīvesvietās modināja no miega, 5. septembrī Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņu pedagogi un audzēkņi devās tuvāk iedzīvotājiem un kvartālos dzīvojošos skolēnus, jauniešus, viņu vecākus un vecvecākus pulcināja ap sevi.
Cits atraktīvos priekšnesumus iznāca baudīt kopā ar ģimeni, cits pielipa pie loga un aizmirsa, ka katlā vārās zupa, vēl citam negaidītais šovs lika aizmirst ik vakara multfilmu.
Pulciņu mobilā prezentācija „Ieklausies, ieskaties, izvēlies nodarbi savām pēcpusdienām!" tika uzsākta pie jaunatnes multifunkcionālā centra „Kubs", tālāk ceļš veda uz Jaunlazdonas, tad Raiņa ielas dzīvojamo kvartālu un visbeidzot uz Priežu kalniņu, kur tikšanās mobili tika pārcelta uz bērnu laukumiņu Gaujas ielā, jo tur interesentu bija ievērojami daudz.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.09.2012.
Autore: INESE ELSIŅA
IMANTA PULKSTEŅA foto