Bija kārtējā sestdiena, un atkal šautuvē „Palejas" valdīja agrīna rosme. Spītējot mums visiem labi zināmā laikreģa Toma Briča visai slapjajiem laika pieteikumiem, pulcējās šaušanas sporta cienītāji uz Madonas novada atklātā šaušanas čempionāta trešā, šāgada mačus noslēdzošā, posma izspēlēšanu.
No pāri par trim desmitiem dalībnieku kausu iegūšanai kvalificējās četras komandas, ar četriem dalībniekiem komandā (trīs vīri un jaunietis vai sieviete). Pārējie, kā allaž, startēja individuāli.
Interesentiem varu atgādināt, ka pirmajā posmā ar nepilnu desmit punktu pārsvaru uzvarēja Madonas mednieku un makšķernieku biedrības komanda (MMMB). Otrajā posmā, arī ar nepilniem desmit punktiem labāku rezultātu, mūsējiem atdarīja komandas „Huberts" sportisti. Protams, ka intrigas risinājums palika uz šiem mačiem, tas ir – trešo posmu, gluži tāpat, kā tas bija pērngad.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.09.2012.
Autors: OĻĢERTS SKUJA
AUTORA foto