Tieši 18. novembrī, svētku rītā, avarēja Varakļānu slimnīcas neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīna, kas tikko bija nogādājusi Madonas slimnīcā grūtnieci un atgriezās mājup, kur jauns izsaukums gaidīja palīdzību.
Slidenā ceļa dēļ šoferis nespēja novaldīt automašīnu, un tā ietriecās kokā un apgāzās. Cieta viena no medicīnas darbiniecēm, viņa tika nogādāta Madonas slimnīcā. Bojāta neatliekamās palīdzības automašīna, tā pieder Katastrofu medicīnas centram.
Madonas rajona policijas pārvaldes kriminālpolicijas biroja 1. nodaļas inspektore Jeļena Koškina atzina, ka ceļa posms, kurā notika avārija, patiešām esot bijis slidens, bet automašīnas vadītājs tomēr neesot izvēlējies ātrumu atbilstoši ceļa stāvoklim.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS