Laikā no 17. novembra līdz 1. decembrim trīspadsmit Madonas BJSS audzēkņu – slēpotāju un biatlonistu – uzturas treniņnometnē Zviedrijā.
Kamēr pašu mājās sniega krājumu vēl nav, Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas jauniešiem dota iespēja jau trešo gadu trenēties slēpošanā Kirunas stadionā. Treniņnometni Zviedrijā organizē sadarbībā ar Kristeru Maibeku, pateicoties Madonas pilsētas domes un sportistu vecāku atbalstam. Kopā ar audzēkņiem ir arī treneri Dainis Vuškāns un Aira Bērziņa.
Šoruden īstā sniega priekus jau ir izmēģinājuši arī "Smeceres sila" trasēs. Aktīvākie Madonas sporta skolas distanču slēpotāji, kas regulāri trenējas, šoruden pirmoreiz uz slēpēm uzkāpa jau 13. novembrī, slēpojot slīdsolī jaunajā asfaltētajā trasē. Toties tagad atkal sniegs ir nokusis, un var tikai novēlēt mūsu slēpotājiem aktīvus treniņus Kirunā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ