26. augustā Madonā, Priežu kalna laukumā, notika ielu basketbola turnīra „Topbumba 2012" 6. posma sacensības. Šis bija noslēguma posms, pēc kura rezultātiem tika apbalvotas arī vasaras sezonas labākās komandas kopvērtējumā.
6. posmā piedalījās 25 komandas. Arī šoreiz laika apstākļi mūs lutināja, bija silts un bez nokrišņiem. Šajā lietainajā vasarā visos sešos posmos tikām cauri sveikā, ar sausām kājām un nesalijušu frizūru. Atkal ļoti maz bija pārstāvētas jaunāko grupu komandas, bet pārējās vecuma grupās konkurence bija laba, un cīņa par kopvērtējuma medaļām notika līdz pēdējai spēlei.
Par uzvarētājiem 6. posmā savās vecuma grupās kļuva: U-11 (2002. g. dz. un jaunāki) – komanda „Buļļi" (R. Puķudārzs, M. Zeltkalns, M. Sniķis); U-13 (2000.-2001. g. dz.) – „Barkava" (D. Kolns, I. Tomiņš, R. Tomiņš, N. Priževoits); U-15 (1998.-1999. g. dz.) – „Ērgļi" (K. Kalniņš, K. Andriksons, N. Nīgalis, K. Kaļva); U-17 (1996.-1997. g. dz.) – komanda „Priedīte" (E. Lazdups, E. Stieb-riņš, K. Bitels, T. Kohanovs); U-19 (1994.-1995. g. dz.) – „TYROS" (T. Kohanovs, M. Gailums, R. Kočāns, K. Liberts); V (1993. g. dz. un vecāki) – komanda „Benzīns" (J. Mednis, J. Eglītis, J. Skuja, A. Pommers).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto