Ar bronzas medaļām sezonu Vidzemes jaunatnes futbola čempionātā noslēdza Madonas BJSS 2003. gadā dzimušie futbolisti.
Lai panākumu sasniegtu, otrajā spēļu aplī tika izcīnītas četras uzvaras. Ar rezultātu 2 : 1 uzvarējām „Salacgrīvu", ar 3 : 1 – FK „Aizkraukle-1", ar rezultātu 7 : 0 sagrāvām FK „Aizkraukle-2", bet īpaši skaista uzvara (4 : 1) tika svinēta, spēlējot ar spēcīgo Smiltenes BJSS komandu.
Tika piedzīvots arī zaudējums (1 : 3) spēlē ar FK „Valmiera", kas uzvarēja čempionātā, bet neizšķirts rezultāts (1 : 1) tika fiksēts spēlē ar Gulbenes BJSS.
Kopvērtējumā Madonas BJSS futbolisti, 12 spēlēs izcīnot 23 punktus, ierindojās 3. vietā. Noslēguma kopvērtējums Vidzemes čempionāta A grupā ir šāds: FK „Valmiera", Smiltenes BJSS, Madonas BJSS, Gulbenes BJSS, „Salacgrīva", FK „Aizkraukle-2", FK „Aizkraukle-1".
Šī bija pirmā sezona, kad mazie futbolisti sāka spēlēt 8 : 8 laukuma spēlētāju sastāvā. Ar šo uzdevumu, kad jāievēro pozīcijas, viņi veiksmīgi tika galā. Īpaši iepriecināja puiku attieksme pret spēlēm, kur katrs centās demonstrēt savu labāko sniegumu.
Šajā čempionātā ar rezultativitāti izcēlās M. Stabulnieks (18), R. Juhnovičs (6), D. Lībors (6).
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris
AUTORA foto