Madonas BJSS vieglatlēti vasaru aizvadījuši aktīvi un raženi. Piedalījāmies piecos Latvijas čempionātos, kopā iegūstot 16 dažāda kaluma medaļu.
Pirmie uz sacensību startu 26. maijā Ogrē devās jaunākās – C – vecuma grupas (1999.-2000. g. dzimušie) vieglatlēti. Tika izcīnītas divas bronzas medaļas: tās tika Edgaram Šodnakam 3 kg lodes grūšanā (10,17 m) un Krišjānim Kucinam augstlēkšanā (1,45 m).
2. un 3. jūnijā Valmierā valsts čempionāta medaļas visās vecuma grupās sadalīja daudzcīņnieki. Trīs medaļas atkal ieripoja madoniešu kontā. A grupā jauniešiem (1995.-1996. g. dz.) astoņcīņā zelta medaļu izcīnīja Emīls Ozoliņš, kopsummā sakrājot 4959 punktus, 5. vieta – Didzim Siksalietim (4710 p.), 7. vieta – Kasparam Vāveriņam (3887 p.). Septiņcīņā jaunietēm 5. vietā ierindojās Karlīna Rudzīte ar 3229 punktiem. B grupā zēniem (1997.-1998. g. dz.) astoņcīņā bronzas godalgu izcīnīja Krišjānis Beļaunieks (3979 p.), bet Reno Apinim – 3367 punkti un 7. vieta. Junioru grupā (1993.-1994. g. dz.) bronzas medaļa tika Džinetai Ceimerei, septiņcīņā savācot 3504 punktus, bet Augustam Blektem desmitcīņā iegūtie 4610 punkti ļāva ierindoties 4. vietā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.08.2012.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS vieglatlētikas trenere
AUTORES foto