Madonas novadā pagājušajā trešdienā noslīcis makšķernieks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Glābšanas dienests dienas vidū saņēma informāciju, ka Madonas novadā, Maisēnu ezerā, iespējams, ir noslīcis makšķernieks. VUGD Madonas daļas komandieris Gints Ilva papildināja: – Vietējie iedzīvotāji bija redzējuši laivu vientuļi peldam, apgāzušos ezerā, turklāt krastā bija atstātas personīgās mantas, tāpēc izsauca glābējus.
Saskaņā ar saņemto informāciju otrdien apmēram 60 gadu vecais vīrietis bija devies makšķerēt un nebija atgriezies mājās. Glābēji ezerā aptuveni 30 metru no krasta ieraudzīja apgāzušos laivu un netālu no tās trīs metru dziļumā arī atrada noslīkušo vīrieti.
Šogad kopumā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpēm jau ir izcēluši 91 noslīkušo.
Autore: LAURA VOITIŅA