12. augustā Madonā, Priežu kalna laukumā, notika ielu basketbola sacensību „Topbumba 2012” piektā posma sacensības.
Šajā posmā piedalījās 22 komandas. Arī šoreiz laiks mūs lutināja, bija silts un bez nokrišņiem. Vēl joprojām mūsu nākotne — jaunākās grupas dalībnieku komandas — tika pārstāvēta maz. Nu jau būtu laiks atgriezties no lauku darbiem mājās un gatavoties jaunajam mācību gadam un basketbola sezonai.
Cīņa par kopvērtējuma kausiem un medaļām turpinās, vairākās grupās pirmais trijnieks vēl nav skaidrs, tāpēc katrā posmā ir prieks redzēt arvien jaunas komandas. Piedalās basketbola spēlētāji arī no citiem novadiem, piemēram, šajā posmā bija ieradušās komandas no Gulbenes, Jēkabpils, Ērgļiem, Cesvaines, Lubānas, Barkavas.
Par uzvarētājiem piektajā posmā savās vecuma grupās kļuva: U-11 (2002. g. dz. un jaunāki) — komanda „Lencītes” no Cesvaines (J. Šķēle, D. K. Šulcs, E. Jekimovs); U-13 (2000.—2001. g. dz.) — komanda no Jēkabpils „All Stars” (R. A. Vingris, A. Līdaks, K. Elksnītis); U-15 (1998.—1999. g. dz.) — trešo posmu pēc kārtas stiprākā komanda bija „Pistācijas” (G. Vizāns, D. Sakne, I. Seikstulis, N. Skripka); U-17 (1996.—1997. g. dz.) — komanda „Čiriks” (Z. Raimo, K. Lancmanis, J. Burkevičs, E. Krēsliņš); U-19 (1994.—1995. g. dz.) — pirmo reizi uzvaru izcīnīja komanda „Čiekuri” (E. Lazdups, Z. Raimo, K. Lancmanis); V (1993. g. dz. un vecāki) — komanda „MC Prikols” (M. Cīrulis, V. Krieviņš, Z. Raimo).
Gribu vērst uzmanību, lai katrs dalībnieks atceras, ka „Topbumbas” turnīra fināls notiek 26. augustā. Sacensību vieta un laiks netiek mainīts. Notiks gan posma uzvarētajkomandu apbalvošana, gan kopvērtējuma kausu un medaļu pasniegšana,”slam dunk” konkurss un dažādi citi sportiski konkursiņi.
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto