No 4. līdz 10. augustam Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņiem bija pirmssezonas treniņu nodarbības un sacensības Jūrmalā.
Nākamajai SJBL sezonai komandas jau ir pieteiktas, atliek vienīgi cītīgs darbs treniņos. Ar šīm sacensībām treneru „korpuss” ir apmierināts, vienīgi atkal dažādu iemeslu dēļ neizdevās Jūrmalā sapulcināt visus audzēkņus — atbrauca 40 jaunieši un zēni, bet gaidīti tika vairāk nekā 50. Piedalījās trenera Ivara Tetera puiši no Ērgļiem, trenera Arvja Gruntes zēni no Cesvaines, lubānieši, barkavieši un madonieši. Paldies tiem audzēkņiem, kuri atbrauca, izturēja šo nedēļu un lielo slodzi, kā arī vecākiem, kuri rada iespēju, lai bērni varētu trenēties, aizbraucot uz Jūrmalu.
Ļoti laipni mūs sagaidīja, izguldīja un paēdināja Jūrmalas Valsts ģimnāzijā. Sacensības un treniņnodarbības aizvadījām Jūrmalas sporta skolas zālē, atsevišķi treniņi notika arī stadionā, pie jūras Kauguros kāpās, smiltīs un ūdenī.
Madonas BJSS audzēkņu komandas gan sacentās savstarpēji, starp treniņnodarbībām rīkojot dažādas sacensības, gan bija noorganizētas spēles ar Jūrmalas BJSS komandām un arī 1998./1999. g. dz. zēnu komandu no Pasvalys (Lietuva).
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto
AUTORA foto