Gribu pateikties savai ģimenes ārstei Anitai Klūgai par to, ka viņa, pat būdama atvaļinājumā, neliedza palīdzību un sniedza atbalstu.
Ir ārsti, kuri saprot slimnieku situāciju, nav vienaldzīgi pret savu pacientu vajadzībām, Anita Klūga ir viena no tiem. Kad dakterīte bija atvaļinājumā, viņa tomēr neatraidīja manu lūgumu pēc palīdzības, atbrauca vizītē uz māju. Dakterei Klūgai varu uzticēt visas savas nedienas, jo viņa ir cilvēks, kas prot uzklausīt, zina, ar kādiem vārdiem mierināt. Viņa vienmēr sniedz gan medicīnisko, gan cilvēcisko palīdzību. Esmu pateicīga arī par to, ka mani nosūtīja uz slimnīcu Rīgā.
MAIGA ŠALAGINOVA