CESVAINĒ 18. novembra svinīgais sarīkojums notika ne vairs Cesvaines kultūras namā, bet jaunās vidusskolas lielajā zālē. Kā novērtēja kultūras nama vadītājs Viktors Leimanis, uz svētku pasākumu bija sapulcējušies vairāk nekā 300 Cesvaines iedzīvotāju un viesu, bet plašajā zālē vietas pietika visiem.
Pasākuma svinīgajā daļā cesvainiešus uzrunāja Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats un luterāņu draudzes mācītājs Ingus Dāboliņš. Koncertu bija sagatavojuši gan pašdarbības kolektīvi, gan pirmsskolas izglītības iestādes bērni. Ar dzejas lasījumu noskaņu vairoja novadniece Anda Līce. Koncerta turpinājumā uzstājās Muzikālā teātra aktieris Juris Vizbulis, kas piedalās „BT1" mūziklā „Vestsaidas stāsts". Svētku prieku vairoja arī grupa „Ginc & Es" no Rēzeknes, – pastāstīja Viktors Leimanis.
Autore: IVETA ŠMUGĀ