MURMASTIENES pagastā feldšerpunkts un aptieka iedzīvotājiem turpmāk būs vēl pieejamāki.
Kā „Starā" iepriekš esam jau rakstījuši, Murmastienes pagasta pārvaldes ēkas 1. stāvā tika veikts remonts, lai uz turieni no 2. stāva varētu pārcelt feldšerpunktu un aptieku.
Tagad būvdarbi ir pabeigti, un, kā „Staru" informēja Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša, trešdien notika svinīga jauno telpu atklāšana.
– Ārsta palīgs Valentīna Veipa pacientus pieņem jau jaunajās telpās, un iedzīvotājiem vairs nav jākāpj uz 2. stāvu. Arī medikamentus varēs iegādāties 1. stāvā, kur tagad atrodas arī SIA „Viktorijas aptieka" Murmastienes filiāle, – pastāstīja Modra Vilkauša.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA