Vienā no jūlija dienām laikraksta „Stars" redakcijā iegriezās kāda sieviete, kas interesējās, vai arī Madonas pilsētā, līdzīgi kā Madonas novada pagastos, nozīmīgās jubilejās tiek maksāti pabalsti-dāvinājumi.
Viņa norādīja, ka par to trūkst informācijas un daudzi nemaz nezina par šādu iespēju. Viņa pastāstīja arī par konkrētu gadījumu, kad kāda sieviete, kura 80 gadu jubileju gan atzīmēja pirms gada, uzzinot par šādu iespēju, devusies uz Madonas novada sociālo dienestu, bet saņēmusi atteikumu. Visvairāk pārsteidzis, ka atteikums (mutiski) ticis pamatots nevis ar novēlotu ierašanos, bet gan ar norādi uz lielo pensiju.
„Stara" apmeklētāja lūdza redakciju precizēt, vai tiešām vienreizēju pabalstu-dāvinājumu saņemšana jubilejās ir atkarīga no ienākumu lieluma.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.08.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA