14. jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumā, notika ielu basketbola sacensību „Topbumba 2012" 3. posma, bet 28. jūlijā – 4. posma spēles.
Šovasar sacensības notiek sešos posmos, četri posmi jau ir notikuši. Kopvērtējumā tiks ņemti vērā četru posmu labākie rezultāti. Cīņa par kopvērtējuma kausiem un medaļām tagad tikai tā pa īstam sākusies, un katrā posmā ir prieks redzēt arvien jaunas komandas – it sevišķi no citiem novadiem.
3. posmā piedalījās 30 komandu. Jaunākās grupas dalībnieku komandas tika maz pārstāvētas. Vai nu visi bērni ir laukos un atpūšas, kas arī ir ļoti vajadzīgs, vai interese par sporta aktivitātēm strauji krītas. Uzslavu jau otro posmu izpelnās spēlētāji, kuri pieredzes un treniņa nolūkos piedalās vismaz divās vecuma grupās – pārsvarā tie ir 1994.-1997. g. dz. jaunieši.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.07.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto