„Darbs, kas iepriecina un nekad nav vienāds,"- tā par savu pašreizējo nodarbošanos saka Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) „Burbulis" vadītāja Laura Zīle.
„Burbulis" Laurai nav svešs, jo jau vidusskolas laikā vasaras pavadītas, strādājot jauniešu centrā, bet tagad tas ir kļuvis par pastāvīgu darbu.
– Kā nonāci bērnu un jauniešu centrā „Burbulis"?
– Tas notika pavisam vienkārši. Tobrīd biju beigusi augstskolu, bet vēl nekur nestrādāju. Gunita Kļaviņa piedāvāja darba vietu, jo iepriekšējā centra vadītāja devās prom. Kad mācījos vidusskolā, vasarās jau biju te strādājusi, tāpēc nebija īpašu grūtību uzsākt darbu, jo viss jau bija pazīstams un darba kārtība zināma.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.07.2012.
Autore: HELĒNA CĪRULE