Sports ir laba brīvā laikā pavadīšanas iespēja, un pat tad, kad šķiet, ka nekas nenotiek, kaut kas tomēr notiek. Ir noslēgušās Madonas skvoša līgas sacensības jauniešiem un pieaugušajiem, kas risinājās 2011. un 2012. gadā trijos posmos.
Pieaugušo konkurencē 1. vietu ir saglabājis raksta autors, 2. vietu ieņem jēkabpilietis Uldis Dzirkalis, (viņš ļoti sekmīgi piedalās arī daudzās starptautiskajās sacensībās raketlonā), 3. vietā – Mareks Kušners.
Savukārt starp jauniešiem labākais bija Mārtiņš Baumanis, 2. vietā – Liene Rieba, 3. vietā – Valdis Ragozins.
Arī Spānijas pilsētā Valensijā ir aizvadītas komandu sacensības skvošā, kurās sekmīgi piedalījās mūsu kluba pārstāvji Linda Svilāne un Jānis Melderis, 16 komandu konkurencē izcīnot attiecīgi 4. un 2. vietu.
Neskatoties uz to, ka vasara ir atvaļinājumu laiks, Rīgā no 3. līdz 5. augustam norisināsies starptautiskās sacensības skvošā „Rīgas kauss". Tur dalību ir pieteikuši 140 sportisti no 14 valstīm. Sacensībām gatavojas arī mūsu kluba pārstāvji: L. Rieba, M. Baumanis, M. Kalniņš un V. Svilāns.
Vēlu jauku vasaru un sportisku veiksmi!
Autors: VOLDEMĀRS SVILĀNS
Foto no personiskā arhīva