Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Īpašumu sola drīzumā sakopt

Redakcija

Autors • 18.07.2012.

Īpašumu sola drīzumā sakopt
Burtu lielums

Ēka Jaunlazdonā, kur kādreiz atradās Madonas rajona policijas pārvalde, pēc reorganizācijām nu jau pāris gadu stāv tukša. Kopš ēka vairs netiek izmantota, arī tās teritorija liecina par aizmirstību. Māja ik gadu arvien vairāk ieaug zālēs un krūmos.

Šāda aina ikdienā nav īpaši patīkama apkārtējo māju iedzīvotājiem, kas savus īpašumus un teritoriju cenšas sakopt un gādāt par dzīvojamā mikrorajona vispārēju kopskatu. Pēc kāda lasītāja ierosinājuma sazinājāmies ar Iekšlietu ministriju (IeM), kuras īpašumā ir nekustamais īpašums Ozolu ielā 24, Madonā. Vēlējāmies noskaidrot, kāpēc izveidojusies šāda situācija attiecīgajā īpašumā, kas jau paveikts, kas tiek plānots, lai teritoriju sakārtotu?
IeM Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Sapožņikova sniedza atbildi uz šiem jautājumiem: – Nekustamais īpašums Ozolu ielā 24, Madonā, ir IeM īpašums un nodots pārvaldīšanā un apsaimniekošanā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldei. Saņēmām atbildi no VP, ka, samazinoties Vidzemes RP nodarbināto skaitam, kā arī lietderīgas finanšu līdzekļu izmantošanas dēļ, iepriekš minētais nekustamais īpašums netiek izmantots dienesta funkciju nodrošināšanai un īpašuma uzturēšanai tiek lietoti minimāli resursi. 2011. gadā tika veiktas sākotnējās darbības nekustamā īpašuma atsavināšanai. Savukārt 2012. gadā par nekustamo īpašumu interesi izrādīja sabiedriskā organizācija IPA (Starptautiskā policijas asociācija), un jautājums par nekustamā īpašuma turpmāku izmantošanu, apsaimniekošanu un uzturēšanu ir aktualizēts. Tuvākajā laikā tiks veikti ēkas apkārtnes sakopšanas pasākumi.
Madonas novada pašvaldības kārtībnieks Juris Marjuničs, jautāts par konkrēto īpašumu, vai nav ticis sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ilgstošu nekārtību tajā, atzina, ka problēmas Ozolu ielā 24 bija nonākušas kārtībnieku redzeslokā, bet protokols nav ticis sastādīts. Pēc problēmas aktualizēšanas viņš solīja situāciju apsekot un sazināties ar ēkas īpašniekiem. Tāpat, atceroties sabiedrisko attiecību speciālistes teikto, ceram drīzumā pieredzēt pozitīvas pārmaiņas bijušās Madonas rajona policijas pārvaldes ēkas teritorijas sakopšanā.

Autore: LAURA VOITIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px