Kā atzīst SIA "Madonas guļbūve" pārstāvis Māris Dolbe, viens no šīs vasaras interesantākajiem piedāvājumiem, ko pavasara pusē uzņēmums saņēma no Rīgas pašvaldības, bija ugunskuru veidošana Līgo svētku pasākumam Rīgā 11. novembra krastmalā.
– Pavasara pusē uzņēmums e-pastā saņēma piedāvājumu veidot trīs ugunskurus, kuriem jāatbilst noteiktiem augstuma un pamata parametriem, kā arī jādeg sešas stundas. Pievienota bija arī fotogrāfija, kādi ugunskuri izskatījās pagājušajā gadā. Aplūkojot iepriekšējā gada ugunskurus, secinājām, ka tajos tomēr kaut kas līdz galam nav izdevies, un tad mums tapa sava versija – izveidojām ugunskuru un foto nosūtījām svētku organizatoriem. Protams, šāda iespēja tika piedāvāta ne tikai mūsu uzņēmumam, konkurss tika izsludināts visā Latvijā, izvērtējot iesūtītos ugunskuru foto. Acīmredzot mūsu versija iepatikās vislabāk, tāpēc ugunskuri tika pasūtīti mūsu uzņēmumā, – atklāja viens no ugunskuru veidotājiem, SIA "Madonas guļbūve" pārstāvis Māris Dolbe.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.07.2012.
Autore: RITA TURKINA
Foto no personiskā arhīva