Jābūt pieejamiem
Rindas pie zobārsta nav nekas jauns, tomēr ir arī kāda nianse – atšķirībā no dažiem kaimiņu rajoniem Madonā zobārstniecības pakalpojumi tagad vairs nav pieejami sestdienās un svētdienās. Un arī akūtos gadījumos, kad pēkšņi sācis sāpēt zobs vai sāpes pēc vairāku dienu vai pat nedēļas ciešanām ir kļuvušas neizturamas, nav garantijas, ka zobārsts tevi pieņems, ja neesi tā pastāvīgais pacients.
Problēma jārisina
Tieši par to visbiežāk arī top sūdzības redakcijai. To, ka ik pa laikam „Starā" parādās raksti par zobārstu attieksmi, ir pamanījusi arī madoniete Marija (redakcijai zināms arī uzvārds un adrese).
Lūk, kāds ir viņas stāsts:
„Arī es apmēram pirms gada to esmu izbaudījusi uz savas ādas, kad sāp zobs un nezini, pie kā griezties. Acīmredzot šajā laikā nekas nav mainījies. „Starā" lasīju arī dakteres L. Švarces rakstu. Es tam ticu, ka zobārsti ir ļoti noslogoti, bet kur paliek tas cilvēcīgais moments?
Toreiz, pirms gada, kad man šausmīgi sāpēja zobs, apstaigāju vairākus Madonas zobārstniecības kabinetus, un visur man tika atteikts, jo es neesot viņu paciente utt., bet viena daktere tā arī pateica, ka viņa manis dēļ netaisoties sēdēt līdz vēlam vakaram, jo viņai pacientu pietiekot, lai es ejot pie citiem zobārstiem, kuru Madonā taču esot daudz.
Un tad es uzzināju, ka ir vēl viena zobārste, pie kuras nebiju aizgājusi. Tā bija mana vienīgā cerība. Daktere Anda Paegle (tagad: Škapare. – Red.), neraugoties uz to, ka arī viņai pacientu pieraksts bija pilns, man neatteica, bet laipni aicināja pagaidīt, līdz radīsies kāds brīvs brītiņš un viņa varēs pieņemt. Paldies viņai par to! Tā kļuvu par dakteres Paegles pacienti, un tagad es vienmēr eju pie viņas.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 15.11.2007.
Atvērumu sagatavoja: ŽEŅA KOZLOVA un BAIBA MIGLONE
AGRA VECKALNIŅA foto