Tas bija ap tām dienām, kad diezgan bieži mūs apciemoja lietus mākoņi. Taču Madonas novada atklātā šaušanas čempionāta organizētājiem, tāpat kā pirmajos mačos, arī otrajā posmā laika apstākļi bija labvēlīgi. Saulains miers valdīja pār „Paleju" šautuvēm, un arī nešpetns vējš neuzbruka lidojošajiem mērķiem, mēģinot tos novirzīt no plānotās trajektorijas.
Īsi jāpieskaras dalībnieku sastāvam. Salīdzinot ar pirmo sacensību posmu, dalībnieku skaits bija sarucis par kādu pusotru desmitu. Nepiedalījās „Mārkulīči 2" komanda, kas tanīs mačos izcīnīja trešo vietu. Toties šoreiz bez individuālajiem sportistiem sacensību startu uzņēma veselas piecas komandas.
Tas nu tā. Bet sacensību pilnai laimei, ieskaitot apbalvošanu, laiku vajadzēja no deviņiem rītā līdz turpat deviņiem vakarā. Kad tā dūšīgi strādāts, ir rezultāti un ir ko salīdzināt. Tad, kā jau teicu, vējš dzīvi netraucēja, līdz ar to, pēc tiesas un taisnības, tā pieminēšanu reportāžas virsrakstā vajadzētu svītrot un uzvaras karoga virziena maiņu norakstīt uz Fortūnas darbību.
Ja pirmajā sacensību posmā ar 7,12 punktu pārsvaru uzvarēja mūsu novada MMMB komanda, atstājot otrā vietā „Huberts" sportistus, tad otrajā posmā ar 6,38 punktu pārsvaru pār Madonas MMB sportistiem uzvaras laurus noplūca „Huberts". Trešajā vietā komandu vidū bija „Daugavas" sportisti, kas novada čempionātā piedalījās pirmo reizi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.07.2012.
Autors: OĻĢERTS SKUJA
AUTORA foto